3.75 Mini Karavan

(750 KG Altı Ruhsatsız)

3.75 Mini Karavan

(750 KG Altı Ruhsatsız)

Karavan yan duvarları ve tavanı 30mm kalınlığında çelik ve ahşap iskeletli iç ve dış yüzey fiberglas dolgu malzemesi olarak 30 dansite strafor ile preslenerek elde edilen sandviç panellerden imal edilmiştir. Karavanın tavarunın dış kısmına tek parça yekpare alüminyum levha ile kaplanarak karavanın tüm kenarlarından 1'er cm büyük kesilerek aşağıya kıvrlıdıktan sonra üzeri sızdırmazlık macunu butil köse lastiği ve alüminyum profil ile monte edilmiş olup kesinlikle su almaz.

Karavanın alt tabanı ise, 35 mm kalınlığında çelik ve ahsap iskeletli üst ve alt yüzeyi MDF tecrit ve dolgu malzemesi olarak 30 dansite strafor ile preslenerek elde edilen sandviç panelden imal edilip üst yüzeyi PVC gerflor ile kaplanmıştır. 3 kişilik yatak olabilen oturma grubu, 12 Volt buzdolabı, mutfak, 2 gözlü ankastre ocak, duş, lavabo, gardırop, kimyasal WC, 140 LT su deposu, otomatik yat hidroforu, 2 adet 150 w güneş paneli, 12 volt 100 amper jel akü, elektrik tesisatı LED aydınlatma armatürler prizler sebeke bağlantı sistemi montelidir. Karavanda fren ve el fren sistemli torsiyon dingil Alman malı çeki başlığı, karavanın 4 köşesinde yukarı aşağı hareketli kare vidalı dengeleme ayakları montelidir.

Bu karavanımız elektrik almadan ışık, su ve buzdolabı çalışmaktadır.

Karavanın şasesi 3mm saçtan hafif tasarım kesilip bükülüp hafifletme ve mukavemet delikleri delindikten sonra daldırma galvaniz ile kaplanmştır.

Karavanda ruhsat almaya yarayan Tip onayl belgesi ve Alman malı trafik ışıkları montelidir. Karavan imal edilirken 25-30 Yil eski yüzü görünmeyecek şekilde ve malzemelerden imal edilmiştir.

@ Tüm hakları saklıdır
Adanet Dijital Reklam Ajansı Logo